Roll of Honour

Division 1

Year Champion Runner Up
1960 - 61 Bicker Rangers Spilsby Town
1959 - 60 Bicker Rangers Wainfleet United
1958 - 59 Bicker Rangers Croft United
1957 - 58 Bicker Rangers Boston Amateurs
1956 - 57 Bicker Rangers New Park Rangers
1955 - 56 Donington Swineshead Institute
1954 - 55 Bicker Rangers Donington
1953 - 54 Bicker Rangers Old Bostonians
1952 - 53 Fishtoft British Legion
1951 - 52
1950 - 51 Fishtoft Boston Baptists
1949 - 50 Freiston Fishtoft
1948 - 49 Freiston Boston Baptists
1947 - 48 Spilsby Town Alford United
1946 - 47 Old Leake
1945 - 46 Old Leake Fishtoft

Premier Division

Year Champion Runner Up
2018 - 2019 Spilsby Town Railway Athletic
2017 - 18 Pointon Railway Athletic
2016 - 17 Swineshead Institute Spilsby Town
2015 - 16 Wyberton Reserves Spilsby Town
2014 - 15 Swineshead Institute Spilsby Town
2013 - 14 Wyberton Swineshead Institute
2012 - 13 Wyberton Billinghay Athletic
2011 - 12 Tavern Colts Old Leake
2010 - 11 Wyberton Pointon
2009 - 10 Wyberton Billinghay Athletic
2008 - 09 Coningsby Swineshead Institute
2007 - 08 Wyberton Spilsby Town
2006 - 07 Croft United Billinghay Athletic
2005 - 06 Billinghay Athletic Croft United
2004 - 05 Billinghay Athletic Croft United
2003 - 04 Spilsby Town Croft United
2002 - 03 Wyberton Swineshead Institute
2001 - 02 Splisby Town Croft United
2000 - 01 Wyberton Cowbridge Rangers
1999 - 0 Cowbridge Rangers Wainfleet United
1998 - 99 Wainfleet United Cowbridge Rangers
1997 - 98 Billinghay Athletic Coningsby
1996 - 97 Coningsby Wainfleet United
1995 - 96 Coningsby Horncastle Town
1994 - 95 Fishtoft Horncastle Town
1993 - 94 Swineshead Institute Coningsby
1992 - 93 Coningsby Fishtoft
1991 - 92 Swineshead Institute Fishtoft
1990 - 91 Swineshead Institute Wyberton
1989 - 90 Swineshead Institute Holbeach St. Marks
1988 - 89 Wyberton Spilsby Town
1987 - 88 Wyberton Holbeach St. Marks
1986 - 87 Swineshead Institute Carlton Colts
1985 - 86 Old Doningtonians Carlton Colts
1984 - 85 Croft United Swineshead Institute
1983 - 84 Wrangle United Swineshead Institute
1982 - 83 Swineshead Institute Wrangle United
1981 - 82 Swineshead Institute Wrangle United
1980 - 81 Wrangle United Swineshead Institute
1979 - 80 Wrangle United Swineshead Institute
1978 - 79 Wrangle United Kirton School Old Boys
1977 - 78 Wrangle United Swineshead Institute
1976 - 77 Swineshead Institute Wrangle United
1975 - 76 Swineshead Institute Wrangle United
1974 - 75 Wrangle United Kirton Town
1973 - 74 Swineshead Institute Wrangle United
1972 - 73 Wrangle United Spilsby Town
1971 - 72 Wrangle United
1970 - 71 Wrangle United Friskney
1969 - 70 Carlton Colts Wrangle United
1968 - 69 Real Towell Wrangle United
1967 - 68 Real Towell Old Doningtonians
1966 - 67
1965 - 66 Real Towell
1964 - 65 British Railway Spilsby Town
1963 - 64 Spilsby Town
1962 - 63 Bicker Rangers Swineshead Institute
1961 - 62 Bicker Rangers Spilsby Town

Division 1

Year Champion Runner Up
2018 - 2019 Fishtoft Friskney
2017 - 18 Kirton Town Skegness United
2016 - 17 Railway Athletic Fulbeck United
2015 - 16 Leverton Boston College
2014 - 15 Swineshead Institute Reserves Heckington Millers
2013 - 14 Wyberton Reserves Woodhall Spa United
2012 - 13 Freiston Reserves Wrangle United
2011 - 12 Benington Fishtoft
2010 - 11 Tavern Colts Boston Town Old Boys
2009 - 10 Old Doningtonians Old Leake
2008 - 09 Swineshead Institute Reserves Woodhall Spa United
2007 - 08 North Sea United Freiston
2006 - 07 West End Tigers Westside Rangers
2005 - 06 Sleaford Town Reserves Gedney Drove End
2004 - 05 Wrangle United Coningsby
2003 - 04 Boston Town Colts Reserves Sutterton
2002 - 03 North Sea United Kirton Town
2001 - 02 Axe & Cleaver Old Leake
2000 - 01 Cowbridge Rangers Reserves Wrangle United
1999 - 0 Boston Town Colts Cowbridge Rangers Reserves
1998 - 99 Wyberton Reserves C.f.c. Railway Boston
1997 - 98 Holbeach St. Marks Newcastle Brasil
1996 - 97 Gedney Drove End Wyberton Reserves
1995 - 96 Croft United Carlton Colts
1994 - 95 Old Leake Cowbridge Rangers
1993 - 94 Billinghay Athletic Lutton Marsh
1992 - 93 Wyberton Reserves West Pinchbeck
1991 - 92 Eagle Flyers Coningsby
1990 - 91 Wyberton Reserves Croft United
1989 - 90 Holbeach St. Marks Reserves Spilsby Town
1988 - 89 Wainfleet United Park Lane Wanderers
1987 - 88 Wyberton Reserves Skegness Town Reserves
1986 - 87 Butterwick Swineshead Institute Reserves
1985 - 86 Lutton Marsh Wrangle United Reserves
1984 - 85 Sutterton Wrangle United Reserves
1983 - 84 Old Doningtonians Kirton School Old Boys
1982 - 83 Friskney Wrangle United Reserves
1981 - 82 Wrangle United Reserves Swineshead Institute Reserves
1980 - 81 Croft United Wrangle United Reserves
1979 - 80 Wyberton Wrangle United Reserves
1978 - 79 Wrangle United Reserves Swineshead Institute Reserves
1977 - 78 Wrangle United Reserves Swineshead Institute Reserves
1976 - 77 Wrangle United Reserves Lutton Marsh
1975 - 76 Wrangle United Reserves Croft United
1974 - 75 Taverners United R.a.f. Coningsby
1973 - 74 Old Doningtonians Kirton School Old Boys
1972 - 73 Leverton Sports Coningsby
1971 - 72 Wrangle United Reserves
1970 - 71 Coningsby Wrangle United Reserves
1969 - 70 Leverton Sports Kirton Town
1968 - 69 Old Bostonians Fishers United
1967 - 68 Swineshead Institute Surfleet
1966 - 67 Old Doningtonians
1965 - 66 Butterwick Real Towell
1964 - 65 Carlton Colts
1963 - 64 Benington Wainfleet United
1962 - 63 Spilsby Town Boston Athletic
1961 - 62 Coningsby

Division 2

Year Champion Runner Up
2018 - 19 Eagle United Railway Athletic Reserves
2017 - 18 Park United Fc Hammers
2016 - 17 Sibsey Pointon Reserves
2015 - 16 Railway Athletic Afc Tetford
2014 - 15 Leverton Boston College
2013 - 14 Heckington Millers Friskney
2012 - 13 Ruskington Rovers Fosdyke
2011 - 12 Wrangle United Freiston Reserves
2010 - 11 Benington Boston United Community
2009 - 10 Castle Colts Billinghay Athletic Reserves
2008 - 09 Spalding Harriers Wyberton Reserves
2007 - 08 Park Road Old Boys Woodhall Spa United
2006 - 07 Freiston Coningsby Reserves
2005 - 06 West End Tigers Westside Rangers
2004 - 05 Tydd St. Mary Spalding Town
2003 - 04 Swineshead Institute Reserves Axe & Cleaver Reserves
2002 - 03 Holbeach St. Marks Boston Town Colts Reserves
2001 - 02 Old Doningtonians Kirton Town
2000 - 01 Old Leake Reserves North Sea United
1999 - 0 Wainfleet United Reserves Sutterton
1998 - 99 Boston Town Colts Spilsby Town Reserves
1997 - 98 Cowbridge Rangers Freiston
1996 - 97 Newcastle Brasil Wrangle United Reserves
1995 - 96 Swineshead Institute Reserves Rangers
1994 - 95 Gedney Drove End Woodhall Spa United
1993 - 94 Newcastle Old Leake
1992 - 93 King William Rangers Sutterton
1991 - 92 West Pinchbeck Lutton Marsh
1990 - 91 Eagles Flyers Park United
1989 - 90 Fishtoft Reserves Holbeach Bank
1988 - 89 R.a.f. Coningsby Sibsey
1987 - 88 Wainfleet United Park Lane Wanderers
1986 - 87 Wyberton Reserves Moulton Seas End Reserves
1985 - 86 Butterwick Spilsby Town Reserves
1984 - 85 Croft United Reserves West Pinchbeck
1983 - 84 Sutterton Lutton Marsh
1982 - 83 Carlton Colts Reserves Kirton Town Reserves
1981 - 82 West Pinchbeck Fishtoft
1980 - 81 Holbeach St. Marks West End
1979 - 80 Kirton School Old Boys Reserves Mareham United
1978 - 79 Park United Wainfleet United
1977 - 78 Gedney United Park United
1976 - 77 Kirton School Old Boys Reserves Surfleet
1975 - 76 Lutton Marsh Moulton Harrox
1974 - 75 Croft United Swineshead Institute Reserves
1973 - 74 Old Leake Freiston
1972 - 73 Taverners United Wyberton
1971 - 72
1970 - 71 West End Butterwick
1969 - 70 Park United Wrangle United Reserves
1968 - 69 Mareham United Ariel
1967 - 68 Carlton Colts Fisher United
1966 - 67
1965 - 66 Fishtoft Reserves Wrangle United Reserves
1964 - 65 Old Doningtonians
1963 - 64 Butterwick
1962 - 63 Benington
1961 - 62 Gosberton Algarkirk
1960 - 61 British Railway Coningsby
1959 - 60 Unicorn Athletic Wrangle United
1958 - 59 Cherry Corner Boston Baptists
1957 - 58 Freiston Cherry Corner
1956 - 57 Frithville Unicorn Athletic
1955 - 56 Adkins Sports Wrangle United
1954 - 55 Carrington Gipsey Bridge
1953 - 54 Thompsons Chapel Hill
1952 - 53 May & Hassell New Park Rangers
1951 - 52
1950 - 51 Fishtoft Reserves Unicorn Athletic
1949 - 50 British Legion New Park Rangers
1948 - 49 Chapel Hill Kirton Town
1947 - 48
1946 - 47 Moulton Seas End Boston Athletic

Division 3

Year Champion Runner Up
2018 - 19 Northgate Olympic Bull Athletic
2017 - 18 Skegness Town A Eagle United
2016 - 17 Wyberton A Boston Athletic
2015 - 16 Spilsby Town Reserves Fc Hammers
2014 - 15 Railway Athletic Fishtoft Reserves
2013 - 14 Boston College Swineshead Institute A
2012 - 13 Swineshead Institute Reserves Friskney
2011 - 12 Queens Rangers Old Doningtonians Reserves
2010 - 11 Mareham United Reserves Freiston Reserves
2009 - 10 Benington Friskney
2008 - 09 Fishtoft Reserves Spalding Town Reserves
2007 - 08 Wyberton Reserves Skegness Working Mens Club
2006 - 07 Marshalls Wrangle United Reserves
2005 - 06 Woodhall Spa United Shodfriars
2004 - 05 Holbeach St. Marks Reserves Spalding Harriers
2003 - 04 Park Road Old Boys Holbeach St. Marks Reserves
2002 - 03 Wainfleet United Axe & Cleaver Reserves
2001 - 02 Cavern Athletic Great Northern
2000 - 01 Old Doningtonians Seas End Rangers
1999 - 0 Old Leake Reserves North Sea United
1998 - 99 Broadgate South Kyme United
1997 - 98 Newcastle Brasil Croft United Reserves
1996 - 97 Billinghay Athetic Reserves Old Leake Reserves
1995 - 96 Spalding United Colts Newcastle Brasil
1994 - 95 Swineshead Institute Reserves Fogarty
1993 - 94 Rosebery Rangers Coningsby Reserves
1992 - 93 Wrangle United Reserves Holbeach Bank Reserves
1991 - 92 Post Office Old Doningtonians Reserves
1990 - 91 North Sea United Wainfleet United Reserves
1989 - 90 Eagle Flyers Norprint
1988 - 89 Billinghay Athletic Coloroll
1987 - 88 Fishtoft Reserves Woodhall Spa United
1986 - 87 Freiston Sibsey
1985 - 86 Fishtoft Reserves Carlton Colts "A"
1984 - 85 Holbeach Bank Park Lane Wanderers
1983 - 84 Sibsey Royal George
1982 - 83 Sutterton Butterwick
1981 - 82 Kirton Town Reserves Old Doningtonians Reserves
1980 - 81 Spilsby Town Reserves Bulldog
1979 - 80 Park United Reserves West Pinchbeck
1978 - 79 Sibsey Fishtoft
1977 - 78 Park United Reserves West Pinchbeck
1976 - 77 Carlton Colts Reserves Old Doningtonians Reserves
1975 - 76 Surfleet Kirton School Old Boys Reserves
1974 - 75 Holbeach Bank Moulton Harrox
1973 - 74 Taverners United Reserves Kirton Town Reserves
1972 - 73 Calders Surfleet
1971 - 72
1970 - 71 Swineshead Institute Reserves Old Doningtonians Reserves
1969 - 70 Taverners United Vivo Dynamo
1968 - 69 Surfleet Reserves Friskney Reserves
1967 - 68
1966 - 67
1965 - 66
1964 - 65
1963 - 64
1962 - 63 Tagcraft
1961 - 62 Boston Athletics Reserves Tagcraft
1960 - 61 Algakirk Gosberton Reserves
1959 - 60 North Sea Camp Fosdyke
1958 - 59 Freiston Reserves North Sea Camp
1957 - 58 Fogartys Bicker Rangers Reserves
1956 - 57 Algakirk Kitwood Old Boys
1955 - 56 Frithville Wigtoft
1954 - 55 Adkins Sports United Canners
1953 - 54 United Canners Algakirk
1952 - 53 Thompsons Frithville
1951 - 52
1950 - 51 Gipsy Bridge Fosdyke Reserves
1949 - 50 General Post Office Quadring Athletic
1948 - 49 British Legion Boston Baptists Reserves
1947 - 48
1946 - 47 Boston Baptists Kirton Town

Division 4

Year Champion Runner Up
1989 - 90 Wyberton A Kirton School Old Boys Reserves
1988 - 89 Holbeach Bank Reserves Old Leake Reserves
1987 - 88 Billinghay Athletic Wheatsheaf Hubberts Bridge
1986 - 87 Woodhall Spa United Kirton School Old Boys Reserves
1985 - 86 Spilsby Town A North Sea United
1984 - 85 Fishtoft Reserves Park United Reserves
1983 - 84 Carlton Colts A West End
1982 - 83 Barge Hotel Fleet Fen
1981 - 82 The Eagles Mareham United Reserves
1980 - 81 Spilsby Town A Fishtoft Reserves
1979 - 80 Friskney Reserves Holbeach Bank Reserves
1978 - 79 West Pinchbeck Sutterton
1974 - 75 Croft United Reserves Wainfleet United Reserves
1973 - 74 Holbeach Bank North Sea Camp
1972 - 73 Taverners United Reserves Ariel Reserves
1971 - 72
1970 - 71 Park United Reserves Mareham United Reserves
1954 - 55 Kitwood Old Boys Sibsey

Reserve Cup

Year Champion Runner Up
2018 - 19 Railway Athletic Reserves Woodhall Spa United Reserves
2017 - 18 Coningsby Reserves Pointon Reserves
2016 - 17 Swineshead Institute Reserves Fishtoft Reserves
2015 - 16 Spilsby Town Reserves Swineshead Institute Reserves
2014 - 15 Swineshead Institute Reserves A.f.c. Tetford Reserves
2013 - 14 Wyberton Reserves Freiston Reserves
2012 - 13 Freiston Reserves Wyberton Reserves
2011 - 12 Wyberton Reserves Freiston Reserves
2010 - 11 Freiston Reserves Billinghay Athletic Reserves
2009 - 10 Fishtoft Reserves Spalding Town Reserves
2008 - 09 Billinghay Athletic Reserves Swineshead Institute Reserves
2007 - 08 Coningsby Reserves Swineshead Institute Reserves
2006 - 07 Coningsby Reserves Swineshead Institute Reserves
2005 - 06 Kirton Town Reserves Swineshead Institute Reserves
2004 - 05 Kirton Town Reserves Croft United Reserves
2003 - 04 Axe & Cleaver Reserves Swineshead Institute Reserves
2002 - 03 Boston Town Colts Reserves Axe & Cleaver Reserves
2001 - 02 Wyberton Reserves Swineshead Institute Reserves
2000 - 01 Cowbridge Rangers Reserves Spilsby Town Reserves
1999 - 0 Cowbridge Rangers Reserves Wyberton Reserves
1998 - 99 Wyberton Reserves Billinghay Athletic Reserves
1997 - 98 Swineshead Institute Reserves Cowbridge Rangers Reserves
1996 - 97 Swineshead Institute Reserves Wyberton Reserves
1995 - 96 Spilsby Town Reserves Wrangle United Reserves
1994 - 95 Fishtoft Reserves Wyberton Reserves
1993 - 94 Fishtoft Reserves Holbeach Bank Reserves
1992 - 93 Fishtoft Reserves Wrangle United Reserves
1991 - 92 Wyberton Reserves Old Doningtonians Reserves
1990 - 91 Wyberton Reserves Swineshead Institute Reserves
1989 - 90 Wyberton Reserves Holbeach Bank Reserves
1988 - 89 Wyberton Reserves Swineshead Institute Reserves
1987 - 88 Wyberton Reserves Holbeach Bank Reserves
1986 - 87 Croft United Reserves Carlton Colts Reserves
1985 - 86 Spilsby Town Reserves Croft United Reserves
1984 - 85 Wyberton Reserves Wrangle United Reserves
1983 - 84 Croft United Reserves Holbeach St. Marks Reserves
1982 - 83 Swineshead Institute Reserves Spilsby Town Reserves
1981 - 82 Kirton Town Reserves Swineshead Institute Reserves
1980 - 81 Wrangle United Reserves Spilsby Town Reserves
1979 - 80 Park United Reserves Spilsby Town Reserves
1978 - 79 Swineshead Institute Reserves Wrangle United Reserves
1977 - 78 Wrangle United Reserves Swineshead Institute Reserves
1976 - 77 Wrangle United Reserves Kirton School Old Boys Reserves
1975 - 76 Taverners United Reserves Swineshead Institute Reserves
1974 - 75
1973 - 74
1972 - 73 Wrangle United Reserves Spilsby Town Reserves

Challenge Cup

Year Champion Runner Up
2018 - 19 Park United Skegness Town A
2017 - 18 Woodhall Spa United Kirton Town
2016 - 17 Fishtoft Wyberton A
2015 - 16 Boston College Leverton
2014 - 15 F.c. Kirton Coningsby
2013 - 14 Swineshead Institute A Ruskington Rovers
2012 - 13 Fosdyke Coningsby
2011 - 12 Benington Spalding Harriers
2010 - 11 Tavern Colts Sutterton
2009 - 10 Boston Town Old Boys Benington
2008 - 09 Old Doningtonians Woodhall Spa United
2007 - 08 Fishtoft Kirton Town
2006 - 07 Wainfleet United Marshalls
2005 - 06 Sleaford Town West End Tigers
2004 - 05 Gedney Drove End Old Doningtonians
2003 - 04 Wainfleet United Park Road Old Boys
2002 - 03 Gedney Drove End Holbeach Bank
2001 - 02 Old Leake Axe & Cleaver
2000 - 01 Old Leake Skegness Town
1999 - 0 Carlton Colts Skegness Town
1998 - 99 C.f.c. Railway Holbeach Bank
1997 - 98 Old Leake Holbeach Bank
1996 - 97 Holbeach St. Marks Newcastle Brasil
1995 - 96 Croft United Gedney Drove End
1994 - 95 Cowbridge Rangers Mareham United
1993 - 94 Cowbridge Rangers Orchard Park Mariners
1992 - 93 Carlton Colts Sutterton
1991 - 92 Sutterton Lutton Marsh
1990 - 91 Eagles Flyers North Sea United
1989 - 90 Eagles Flyers Wheat Sheaf Hubberts Bridge
1988 - 89 Billinghay Athletic R.a.f. Coningsby
1987 - 88 Coningsby Wainfleet United
1986 - 87 Moulton Seas End Holbeach Bank
1985 - 86 Butterwick Old Leake
1984 - 85 Coningsby West Pinchbeck
1983 - 84 Sutterton Coningsby
1982 - 83 Lutton Marsh Gedney Drove End
1981 - 82 West Pinchbeck Bulldog
1980 - 81 Coningsby Fishtoft
1979 - 80 Fishtoft Sutterton

Sports Cup

Year Champion Runner Up
2018 - 19 Spilsby Town Skegness Town Reserves
2017 - 18 Benington Kirton Town
2016 - 17 Swineshead Institute Spilsby Town
2015 - 16 Wyberton Reserves Old Leake
2014 - 15 Leverton Railway Athletic
2013 - 14 Swineshead Institute Benington
2012 - 13 Wyberton Ruskington Rovers
2011 - 12 Wrangle United Old Leake
2010 - 11 Pointon Wyberton
2009 - 10 Wyberton Billinghay Athletic
2008 - 09 Swineshead Institute Freiston
2007 - 08 Swineshead Institute West End Tigers
2006 - 07 Croft United Coningsby
2005 - 06 Croft United Billinghay Athletic
2004 - 05 Billinghay Athletic Skegness Town Reserves
2003 - 04 Skegness Town Reserves C.f.c. Napoleon
2002 - 03 Spilsby Town Croft United
2001 - 02 Coningsby Boston Town Colts
2000 - 01 Wyberton Billinghay Athletic
1999 - 0 Spilsby Town Swineshead Institute
1998 - 99 Cowbridge Rangers Croft United
1997 - 98 Billinghay Athletic Swineshead Institute
1996 - 97 Billinghay Athletic Wrangle United
1995 - 96 Croft United Wyberton
1994 - 95 Swineshead Institute Horncastle Town
1993 - 94 Swineshead Institute Lutton Marsh
1992 - 93 Swineshead Institute Fishtoft
1991 - 92 Swineshead Institute Wyberton
1990 - 91 Wyberton Old Doningtonians
1989 - 90 Wyberton Swineshead Institute
1988 - 89 Wyberton Wainfleet United
1987 - 88 Holbeach St. Marks Carlton Colts
1986 - 87 Butterwick Wyberton
1985 - 86 Croft United Fishtoft
1984 - 85 Swineshead Institute Spilsby Town
1983 - 84 Croft United Carlton Colts
1982 - 83 Wrangle United Holbeach St. Marks
1981 - 82 Wrangle United Swineshead Institute
1980 - 81 Swineshead Institute Wrangle United
1979 - 80 Wrangle United Old Doningtonians
1978 - 79 Wrangle United Kirton School Old Boys
1977 - 78 Wrangle United Swineshead Institute
1976 - 77 Wrangle United Taverners United
1975 - 76 Wrangle United Kirton Town
1974 - 75 Wrangle United
1973 - 74 Wrangle United
1972 - 73 Holbeach St. Marks
1971 - 72 Swineshead Institute
1970 - 71 Kirton Town
1969 - 70 Spilsby Town
1968 - 69 Wrangle United
1967 - 68 Carlton Colts
1966 - 67 Wrangle United
1965 - 66
1964 - 65
1963 - 64 Spilsby Town
1962 - 63 Bicker Rangers
1961 - 62 Spilsby Town
1960 - 61 Bicker Rangers
1959 - 60 Bicker Rangers
1958 - 59 Bicker Rangers
1957 - 58 Bicker Rangers
1956 - 57 Bicker Rangers
1955 - 56
1954 - 55 Swineshead Institute
1953 - 54 Bicker Rangers
1952 - 53 Boston Baptists Bicker Rangers
1951 - 52
1950 - 51 British Legion New Bolingbroke
1949 - 50 Boston Baptists Freiston
1948 - 49 Freiston Spilsby Town
1947 - 48 Freiston Boston Baptists
1946 - 47 Old Leake Boston Amateurs
1945 - 46 Boston Reserves + Old Leake (Shared for 6 Months Each)

The Horncastle Parliamentary Division Football Challenge Cup Known as "The Willoughby Cup"

Year Champion Runner Up
2018 - 19 Skegness Town Reserves Kirton Town
2017 - 18 Pointon Coningsby
2016 - 17 Woodhall Spa United Kirton Town
2016 - 17 Swineshead Institute Leverton
2015 - 16 Spilsby Town Old Leake
2014 - 15 Swineshead Institute Coningsby
2013 - 14 Wyberton Woodhall Spa United
2012 - 13 Billinghay Athletic Swineshead Istitute
2011 - 12 Spilsby Town Fishtoft
2010 - 11 Wyberton Kirton Town
2009 - 10 Billinghay Athletic Swineshead Institute
2008 - 09 Freiston Skegness Town Reserves
2007 - 08 Wyberton Spilsby Town
2006 - 07 Wyberton Billinghay Athletic
2005 - 06 Billinghay Athletic Spilsby Town
2004 - 05 C.f.c. Napoleon Billinghay Athletic
2003 - 04 C.f.c. Napoleon Swineshead Institute
2002 - 03 Wyberton Spilsby Town
2001 - 02 Spilsby Town Billinghay Athletic
2000 - 01 Wyberton Cowbridge Rangers
1999 - 0 Cowbridge Rangers
1998 - 99 Cowbridge Rangers
1997 - 98 Wainfleet United
1996 - 97 Wyberton
1995 - 96 Wrangle United
1994 - 95 Horncastle Town
1993 - 94 C.f.c. Boston
1992 - 93 Old Doningtonians Swineshead Institute
1991 - 92 Wainfleet United
1990 - 91 Wyberton
1989 - 90 Spilsby Town
1988 - 89 Carlton Colts
1987 - 88 Wainfleet United
1986 - 87 Horncastle Town
1985 - 86
1984 - 85 Croft United
1983 - 84
1982 - 83
1981 - 82
1980 - 81
1979 - 80
1978 - 79
1977 - 78
1976 - 77
1975 - 76
1974 - 75
1973 - 74
1972 - 73
1971 - 72
1970 - 71
1969 - 70
1968 - 69
1967 - 68 Real Towell
1966 - 67 Boston Athletic
1965 - 66
1964 - 65
1963 - 64
1962 - 63
1961 - 62
1960 - 61
1959 - 60
1958 - 59
1957 - 58
1956 - 57
1955 - 56 Wainfleet United
1954 - 55 Wainfleet United
1953 - 54 Spilsby Town
1952 - 53 Wainfleet United
1951 - 52 Wainfleet United
1950 - 51
1949 - 50
1948 - 49
1947 - 48
1946 - 47
1945 - 46
1944 - 45
1943 - 44
1942 - 43
1941 - 42
1940 - 41
1939 - 40
1938 - 39
1937 - 38
1936 - 37
1935 - 36
1934 - 35
1933 - 34
1932 - 33 Horncastle Town
1931 - 32 Skegness United
1930 - 31 Wainfleet United
1929 - 30 Skegness United
1928 - 29 Skegness United
1927 - 28 Skegness United
1926 - 27 Skegness United
1925 - 26 Alford United
1924 - 25 Skegness United
1923 - 24 Skegness United
1922 - 23 Spilsby United
1921 - 22 Skegness United
1920 - 21 Skegness United
1919 - 20 Horncastle Town
1918 - 19
1917 - 18
1916 - 17
1915 - 16
1914 - 15
1913 - 14 Skegness United
1912 - 13 Skegness United
1911 - 12 Horncastle United
1910 - 11 Horncastle United
1909 - 10 Horncastle United
1908 - 09 Woodhall Spa Rovers
1907 - 08 Woodhall Spa Rovers
1906 - 07 Horncastle United
1905 - 06 Woodhall Spa Rovers
1904 - 05 Alford United
1903 - 04 Alford United
1902 - 03 Alford United
1901 - 02 Horncastle United
1900 - 01 Skegness & District
1899 - 0 Alford United

Willoughby Shield

Year Champion Runner Up
2018 - 19 Pointon Reserves Woodhall Spa United Reserves
2017 - 18 Railway Athletic Reserves Skegness Town A
2016 - 17 Swineshead Institute Reserves Benington Reserves
2015 - 16 Spilsby Town Reserves Coningsby Reserves
2014 - 15 Fishtoft Reserves Billinghay Athletic Reserves
2013 - 14 Swineshead Institute Reserves Coningsby Reserves
2013 - 14 Swineshead Institute Reserves Coningsby Reserves
2012 - 13 Freiston Reserves Kirton Town Reserves
2011 - 12 Coningsby Reserves Swineshead Institute Reserves
2010 - 11 Woodhall Spa United Reserves Billinghay Athletic Reserves
2010 - 11 Woodhall Spa United Reserves Billinghay Athletic Reserves
2009 - 10 Fishtoft Reserves Billinghay Athletic Reserves
2008 - 09 Swineshead Institute Reserves Old Doningtonians Reserves
2007 - 08 Swineshead Institute Reserves Wyberton Reserves
2006 - 07 Swineshead Institute Reserves Coningsby Reserves
2005 - 06 Kirton Town Reserves Coningsby Reserves
2004 - 05 Kirton Town Reserves Park United Reserves
2003 - 04 Boston Town Colts Reserves Swineshead Institute Reserves
2002 - 03 Swineshead Institute Reserves Croft United Reserves
2001 - 02 Wyberton Reserves Spilsby Town Reserves
2000 - 01 Cowbridge Rangers Reserves Old Leake Reserves
1999 - 0 Cowbridge Rangers Reserves
1998 - 99 Coningsby Reserves
1997 - 98 Wyberton Reserves
1996 - 97 Cowbridge Rangers Reserves Wrangle United Reserves
1995 - 96 Wrangle United Reserves Wainfleet United Reserves
1994 - 95 Swineshead Institute Reserves
1993 - 94 Spilsby Town Reserves
1992 - 93 Horncastle Town Reserves